Haberler

For Tea firması için tasarlamış olduğumuz kampanyalı sabun tasarımları ve reklamı tamamlanmıştır. Bu tasarımlarımızda içerisinde bulunan bitkilere uyun renkler kullandık. Kutunun sabunla uyumlu olmasına da özen göstererek tasarımımızı hazır hale getirdik.

For Tea firması için tasarlamış olduğumuz no smokıng kutusu tamamlanmıştır. Bu tasarımımızda beyaz taban üzerine siyah şerite sarı tonlarında yazılar yazarak tasarımımızı hazır hale getirdik. Kutu içerisindeki ambalajımız da siyah üzerine beyaz ve yeşil karışımı şeritle tasarımımız hazır hale gelmiştir.

Start life markası için tasarlamış olduğumuz kutu tasarımımız tamamlanmıştır. Bu tasarımımızda beyaz tabana yeşil ve sarı karışımlı renkler kullanarak tasarımımızı tamamladık.

Start life markası için tasarlamış olduğumuz kutu tasarımı tamamlanmıştır. Bu tasarımımıza hareket katarak canlı ve ferah renkler kullandık. Bu şekilde tasarımımızı tamamladık.

Aldıva markası için tasarlarmış olduğumuz makarna kutusu tamamlanmıştır. Tasarımımızda iki farklı renk seçeneği kullandık. Mavi ve kırmızı renkleri ile tasarımımızı uyumlu hale getirdik. Üst kısımda desen kullanarak tasarımımızda bütünlük oluşturduk.

Oilive markası için yapmış olduğumuz şişe etiketleri tamamlanmıştır. Markamız için yağlara yakın renkte etiketler kullanarak uyum sağlamaya çalıştık.

Goldex, detox tea için hazırlamış olduğumuz kutular, altın ve kızıl ışıltılar ile varak bir tasarım yapıldı basımı mat kağıt üzerine motifler parlak olacak şekilde tasarımı yapılmıştır,

For Tea markası için tasarlamış olduğumuz detox ve sabun kutusu ve reklamı tamamlanmıştır. Bu tasarımlarımızda vişneli detox kutusu için pembe ve mor tonlarında vişneye yakın rekler kullandık. Sabun kutumuzda ise eşek sütlü bir ürün olduğu için ve daha ferah gözüksün diye beyaz tonlarını kullanarak tasarımımızı tamamladık.

Qurme firması için tasarlamış olduğumuz araç giydirme işlemi tamamlanmıştır. Bu tasarımımızda siyah zemin üzerine firmanın logosunu belirgin bir şekilde koyduk, küçük ve etkili bir sloganla tasarımımızı hazır hale getirdik.

Mevsim boya firması için tasarlamış olduğumuz boya kutusu tasarımımız tamamlanmıştır. Bu tasarımımızda farklı ve canlı renkler kullanarak tasarımımızı tamamladık.

Baltın markası için yapmış olduğumuz bal kavanozu etiket tasarımı tamamlanmıştır. Bu tasarımımızın orta kısımında balı anımsatan bir petek şekili kullandık, kenarlarında ise sarı ve siyah renkleri kullandık. Bu peteğin içine firmanın logosunu koyarak tasarımımızı tamamladık.

Atacity gourmet firması için yapmış olduğumuz kutu tasarımı tamamlanmıştır. Bu tasarımımızda siyah beyaz şeritler ve sarı desenler kullanarak tasarımımızı oluşturduk.