Haberler

Fortea firması için tasarlamış olduğumuz kampanyalı sabun tasarımları ve reklamı tamamlanmıştır. Bu tasarımlarımızda içerisinde bulunan bitkilere uygun renkler kullandık. Kutunun sabunla uyumlu olmasına da özen göstererek tasarımımızı hazır hale getirdik.

Fortea firması için tasarlamış olduğumuz no smokıng kutusu tamamlanmıştır. Bu tasarımımızda beyaz taban üzerine siyah şerite sarı tonlarında yazılar yazarak tasarımımızı hazır hale getirdik. Kutu içerisindeki ambalajımız da siyah üzerine beyaz ve yeşil karışımı şeritle tasarımımız hazır hale gelmiştir.

Start life markası için tasarlamış olduğumuz kutu tasarımımız tamamlanmıştır. Bu tasarımımızda beyaz tabana yeşil ve sarı karışımlı renkler kullanarak tasarımımızı tamamladık.

Start life markası için tasarlamış olduğumuz kutu tasarımı tamamlanmıştır. Bu tasarımımıza hareket katarak canlı ve ferah renkler kullandık. Bu şekilde tasarımımızı tamamladık.

Aldıva markası için tasarlarmış olduğumuz makarna kutusu tamamlanmıştır. Tasarımımızda iki farklı renk seçeneği kullandık. Mavi ve kırmızı renkleri ile tasarımımızı uyumlu hale getirdik. Üst kısımda desen kullanarak tasarımımızda bütünlük oluşturduk.

Oilive markası için yapmış olduğumuz şişe etiketleri tamamlanmıştır. Markamız için yağlara yakın renkte etiketler kullanarak uyum sağlamaya çalıştık.

İmer iç Giyim firması için tasarlamış olduğumuz kutu tasarımları tamamlanmıştır. Bu tasarımı çok severek çalıştık.Bayan Müşterilerinin hoşuna gidebilecek renkler kullandık. İmer firmasına hayırlı olmasını temenni ederiz.

Cosby firması için tasarlamış olduğumuz surprıze tınbox tasarımları tamamlanmıştır. Bu tasarımı çok severek ve eğlenerek çalıştık.Çocukların hoşuna gidebilecek renkler kullandık. Kullanılan karakteri sevimli olmasına özen göstererek tasarımımızı hazır hale getirdik.Cosby firmasına hayırlı olmasını temenni ederiz.

Kurumsal kimlik tasarımı tarafımızdan hazırlanan For Tea Coffee kutusu farklı dokunuşlar ile sanat yönetmeni tarafından titizlikle hazırlanmıştır. Kutu tasarımı hazırlanırken siyah doku ön planda kullanılmış olup , ürün raflardaki yerini almıştır.

Kurumsal kimlik tasarımı tarafımızdan hazırlanan Barricad maske kutusu Yd Yiğit medikal firmasına hazırlanmıştır. Kutu tasarımı hazırlanırken mavi tonları ön planda kullanılmış olup , ürün raflardaki yerini almıştır.

Goldex, detox tea için hazırlamış olduğumuz kutular, altın ve kızıl ışıltılar ile varak bir tasarım yapıldı basımı mat kağıt üzerine motifler parlak olacak şekilde tasarımı yapılmıştır,

For Tea markası için tasarlamış olduğumuz detox ve sabun kutusu ve reklamı tamamlanmıştır. Bu tasarımlarımızda vişneli detox kutusu için pembe ve mor tonlarında vişneye yakın rekler kullandık. Sabun kutumuzda ise eşek sütlü bir ürün olduğu için ve daha ferah gözüksün diye beyaz tonlarını kullanarak tasarımımızı tamamladık.

Qurme firması için tasarlamış olduğumuz araç giydirme işlemi tamamlanmıştır. Bu tasarımımızda siyah zemin üzerine firmanın logosunu belirgin bir şekilde koyduk, küçük ve etkili bir sloganla tasarımımızı hazır hale getirdik.